Туристическая фирма Кругозор, официальное представительство в городе Полтава
тел.(0532)565559, (067)5427758, (099)9030142, (050)6539630 
Воскресенье, 03.07.2022, 10:02
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
*Подбор тура
*Главная страница
*Экскурсии по Украине
*Черное море
*Азовское море
*Туры в Европу
*Горнолыжный отдых
*Оздоровление
*Экскурсии для школьников и студентов
*Прием в Полтаве
*Фотоальбом
*Футбол
*Архив
ПриватБанк курс доллара
Наш опрос
Куда бы вы хотели поехать ?

Всього відповідей: 1954
Новости туризма

«Унікальна Чернігівщина: православні святині, резиденції, парки»

Полтава– Густиня - Ніжин– Чернігів- Седнів – Козелець –Полтава

26 .05-28 .05 .18

Ця земля для більшості мешканців України - Terra Incognita. Сіверщиною можна мандрувати тижнями, поринаючи то у древню, то у сучасну історію, захоплюючись унікальністю і важливістю місць, людей, подій. Крім рік, пагорбів, лісів та величезнихпросторів неораних лугів, постійно милують око бані старовинних храмів.

Якщо хочеться на власні очі побачити оспівану Олександром Довженком Зачаровану Десну, походити по землі, що пам’ятає поступ таких видатних особистостей, як Антоній Печерський, Ярослав Мудрий, князь Ігор, гетьман Іван Мазепа – ласкаво просимо на Чернігівщину!

1 день.

05.00. Виїзд з Полтави

09.00  Густиня. Свято-Троїцький монастир. Оглядова екскурсія.

Густинський Свято-Троїцький монастир розташований у селі Густиня у  декількох кілометрах на північ від Прилук на березі річки Удай. На початку XVII ст., коли українська православна церква боронила свою незалежність від польської католицької агресії, на острові Густиня виникає свята обитель - пізніше один із найвизначніших парвославних осередків духовного відродження національної спадщини українців. У ансамблі Густинського монастиря Троїцький собор, Надбрамні Петропавлівська та Миколаївська церква-дзвіниця у стилі козацького бароко, Воскресенська (Успенська) церква з трапезною, збудована у 1695 році гетьманом І.Мазепою, Монастирський готель, збудований у 1843 р. у формах пізнього провінційного класицизму.

  

Не буде перебільшенням сказати, що цей пам'ятник є одним з кращих творів української архітектури. Усе у нім значно і цікаво: і комплекс у цілому, і кожна будівля окремо, і історія будівництва цих будівель, і пов'язані з цим архітектурним комплексом видатні імена, і події історії українського народу.

11.30 – 13.00 - переїзд до Ніжина

13.00 – 14.00 - обід

14.00 – 17.30 авторська оглядова екскурсія  «Ніжин містичний або Там, де ходив Гоголь»

Маленький Ніжин наповнений таємничими  історіями, розповідями про загадкове та неймовірне. У стародавньому місті подібні сюжети чекають Вас на кожному кроці. Що не храм – то легенда! Що не дім – то «свій скелет у шафі»!... Замріяний, зачарований Ніжин вабить до себе, насамперед, творчі особистості і неспішно піднімає перед ними завісу таємничого. Він наділяє їх неприборканою фантазією, променистою енергією. Тож не дивно, або, - надзвичайно дивно!, що з Ніжином пов’язано долі непересічних талановитих людей: М. Гоголя, С. Корольова, М. Заньковецької, М. Бернеса, М.Самокиша,  та багатьох-багатьох інших.

  

 Розгадку дивовижної біографії міста слід шукати у самобутній, неймовірно оригінальній його забудові.

Українці, росіяни, білоруси, поляки, греки, євреї, грузини, ассірійці, французи, чехи, італійці, швейцарці залишили по собі добру пам’ять на цій землі. Якщо, після відвідин міста, Ви відкриєте у собі незборимий потяг до творчості, не дивуйтесь: Ви зазнали впливу Творчої аномалії Ніжина.

17.30 – 19.00 переїзд до м. Чернігів. Вечеря. Поселення в готель.

2 день.

9.00 – Сніданок

10.00 – 13.00 Автобусно-пішохідна екскурсія «Легенди землі Чернігівської» (частина перша)

Оглядова екскурсія - це можливість на власні очі побачити одне з найдревніших і найкрасивіших міст України, що у свій час складало гідне суперництво Києву!
            …Місто насправді нагадує у мініатюрі Київ. Високий берег Десни, собори, церкви, підземелля і печери. Міфічні велетні та містичні дракони, буддистські і єгипетські символи на капітелях колон православних храмів. Тут зосереджені прадавні традиції православ’я, тут народжувались легенди про дива Господні. Ви почуєте таємничі легенди і давні пророцтва, побачите старовинні кургани і поховання, спробуєте відшукати скарби гетьмана Мазепи... І, можливо, побачите душі монахів, які являються у Антонієвих печерах лише вибраним...

  
            Відвідування Антонієвих печер (ХІІ-ХVІІ ст.) – одного з найдревніших печерних монастирів з церквою ХІІ ст. і кам’яними підземними церквами ХVІІ – ХІХ в.в. Екскурсія по Болдиній горі: кургани «Гульбище» і «Безіменний». Меч Іллі Муромця. Свято-Троїцький кафедральний собор (ХVІІ ст.), де знаходяться мощі св. Феодосія і прп. Лаврентія. Огляд міських пейзажів з дзвінниці Свято-Троїцького монастыря (ХVІІІ ст.).

13.00 – 14.00 – обід

14. 00 – 14.40  – переїзд до м. Седнів

15. 00  – 17. 00 - автобусно-пішохідна екскурсія «Таємниці Седнева»

Наприкінці XVII ст. Седнів став маєтністю чернігівського полковника Якова Лизогуба. Пам’ять про цей славетний козацький рід збереглася у кількох цікавих будівлях, що складають мальовничий архітектурний ансамбль.

  

Однією з них є побудована у XVIII ст. (між 1715 та 1747 роками) дерев’яна Георгіївська церква, що стоїть на давньоруському городищі, з трьох боків оточеному крутими схилами. Крім того, що в ній немає жодного цвяха, вона також цікава тим, що тут проводилися кінозйомки культового кінофільму "Вій" за однойменним твором Миколи Гоголя.

Неподалік від церкви серед густих садів біліють стіни кам’яниці Лизогубів. У другій чверті XIX ст. власниками  були проведені значні роботи по подальшому облаштуванню садиби. Садиба і сьогодні утопає в високих деревах. Поруч з садибою можна побачити пам’ятку природи – віковий дуб.  

Збереглася у місті й Успенська церква із дзвіницею. Вона побудована у 19 столітті. Недалеко від церкви э Свята Криниця, яка славиться своєю цілющою водою. Седнів – місто з майже тисячолітньою історією, а тому багате на цікаві місця. А тому тут можна побачити й залишки камінного древнього валу,який був укріпленням для міста.

Повернення до Чернігова. Вечеря. Вільний час

Повернення до готелю

3 день.

8.00 – 9.00 – виселення із номерів. Сніданок.

10.00 – 13.00 Автобусно-пішохідна екскурсія «Легенди землі Чернігівської» (частина друга)

Продовження екскурсії. Прогулянка з гідом по чернігівському дитинцю: Спасо-Преображенський собор (ХІ ст.) – найдревніший у Європі діючий православний храм; Борисоглібський собор (ХІІ ст.) – усипальниця чернігівських князів; Чернігівський колегіум (ХVІІ ст.) – перший світський навчальний заклад Лівобережної України; Катерининська церква (ХVІІІ ст.) – символ доблесті козаків чернігівського полку при штурмі Азова. Огляд чавунних гармат, що стали символом Чернігова, будинку полкової канцелярії Якова Лизогуба. Легенди і міфи древнього Чернігова.

13.00 – 14.00 – обід

14.00 – 15.30 – переїзд  до м. Козелець

15.30 – 18.00 - автобусно-пішохідна екскурсія «Стежками Козельця»

  

У древньому Козельці знаходиться найяскравіший в Україні приклад козацького бароко - церква Різдва Пресвятої Богородиці, споруджений  у 1752–1763 роках на замовлення графині Наталії Розумовської архітекторами Іваном Григоровичем-Барським та Андрієм Квасовим — на знак подяки Богові за щасливу долю синів замовниці. Весною 1846 року у Козельці побував Т. Г. Шевченко. У повісті «Княгиня» він  описав місто і його архітектурну пам'ятку собор Різдва Богородиці. Поруч із будівлею собору розташована чотириярусна дзвіниця (1766–1770, архітектори, імовірно, І. Григорович-Барський й А. Квасов):

            У парку неподалік від церкви Різдва розташована Київська полкова канцелярія,  споруджена в 1756-1765 рр. на замовлення полковника Київського козацького полку Юхима Дарагана.

Крім того, у Козельці багато збережених пам'яток козацької доби - ще дві барокові церкви. У самому центрі міста на центральній площі розташована Воскресенська церква, збудована протягом 1866–1874 років, та старовинна Миколаївська, збудована на південній межі давньої фортеці, на місці дерев'яної церкви у 1781—1784 у стилі пізнього бароко.

На південній околиці міста знаходиться садиба "Покорщина" - найдавніший із збережених донині садибних комплексів Лівобережної України. Садиба збудована в середині XVIII ст. на невисокій терасі правого берега ріки Остер. Належала родині Віри Григорівни Дараган, сестрі графів Олексія і Кирила Розумовських, та її чоловікові Юхиму Дарагану, київському полковнику. Головний будинок садиби зберіг риси первісного вигляду.

18.00 – 18.30 – вечеря. Виїзд у Полтаву.

Вартість поїздки –  2400 грн.

 

У вартість ВХОДИТЬ:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  •  супровід екскурсовода;
  •  оглядові екскурсії містами Ніжин, Седнів, Чернігів, Козелець;
  •  страхування на час подорожі;
  •  проживання у готелі ( 2 дні);
  •  харчування (2 сніданки; 3 обіди; 1 вечеря);
  •  екскурсії та вхідні квитки у музеях Чернігова (3 музеї)

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:

  • факультативні екскурсії та вхідні квитки у туристичних об’єктах;
  • вечеря у другий день;
  • особисті витрати.

Турагентство не несе відповідальності за погодні умови, корки на дорогах і залишає за собою право змінювати послідовність екскурсійної

програми без зміни загальної вартості туру або вносити корективи програми під час екскурсії.


Форма входа

Календарь новостей
«  Июль 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Поиск
Партнеры


 
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2022 |