Втомились від сірості зими й радієте першому весняному сонечку? Хочете відновити сили та набратись позитиву? Тоді відпочинок на Закарпатті це саме те, що Вам потрібно!
Весна сюди приходить дещо раніше. Тур в Закарпаття в період цвітіння сакури - це приємний відпочинок: купання в термальних басейнах, прогулянка серед квітучих сакур та відвідування старовинних замків. Весна у Закарпатті, як відомо, наступає значно раніше, ніж у будь якому регіоні України.
1 день. Виїзд з Полтави 19:00 годині
2 день. о 09.00 годині - прибуття до м. Львів.
Вирушаємо на оглядову екскурсію "Захоплюючим Львовом".
Під час екскурсії ви побачите найцікавіші місця Львова: знаменитий Львівський оперний театр, Вірменський квартал, костел езуїтів св. Петра і Павла (17ст.), Комплекс Вірменського кварталу - частинки сходу, Латинського собору, Бернардинський монастирь, пам'ятника князю Данилу Галицькому - засновнику Львова, проспекту Свободи - центрального проспекту міста, площа Ринок і ратушу. Коли у вас буде вільний час - не пропустіть можливість піднятися наверх Ратуші. Тут можна помилуватися Львовом з висоти і зробити гарні фото. Також ви побачите, Домініканський костел, Успенську церкву, Королівський та міський арсенали.
Після прогулянки у вас буде вільний час. Де ви з можете відвідита львівські кав`ярні за любим смаком, не меньш відому "Криївку", « Театр пива» або Галицьку Жидівську Кнайпу "Під Золотою Розою", чи будинок Легенд де на верхівці даху вас зустрине сажотрас з чудернацьким автомобілем веслами та пропелером. А можливо вам захочеться скуштувати смачної кави, тоді вам в Львівську копальню кави та шоколадниці.
Переїзд на проживання.
Розміщення в готелі (всі номери зі зручностями). Вечеря.
3 день.
Сніданок.
Наша подорож продовжується з відвідання Замка «Шенборнів» в Чинадієво, що потопає в зелені розкішного англійського парку ніби зійшов з картинки мушкетерського роману.
Зможемо оцінити неперевершену архітектуру, головною особливістю палацу є астрономічний рік, у замку - 365 вікон, як днів у році, 52 кімнати - як тижнів у році, і 12 входів - як 12 місяців. Оточує будівлю дендрарій з декоративним озером, а який палац без легенд та міфів - почуємо захоплюючу історію кохання Ілони Зріні і Імре Шекеле.
Замок Шенборнів, один з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Не дивно, що захоплені туристи називають його не інакше як Чинадіївської диво. А ще в цей час можна застати цвітіння сакури та магнолії.
Переїзд до м. Ужгород.
Навесні м. Ужгород стає райським куточком де росте «заморське» дерево - дика японська вишня - Сакура і тут вона практично скрізь. Все місто насичине її приємним і ніжним ароматом, а колір пелюсток сакури створює атмосферу суцільного позитивного гламуру (при періоді цвітіння).
Захоплююча екскурсія поведе нас через палац Фріда, вулицю Корзо, Хресто -Воздвиженський греко - католицький собор до набережної річки Уж, найдовшою липовою алеєю в Європі. Вулиці міста, несучи в собі слід всіляких стилів і епох, ведуть нас до насиченої історії кам'яної твердині Ужгородського замку.
Після знайомства з Ужгородом, пропонуємо відвідати винні погреби та провести дегустацію неповторного закарпатського вина відмінної якості, смаку та аромату.
Селище Середнє неподалік Ужгорода і Мукачева - один з центрів виноробства в Закарпатті які знаходяться під захистом ЮНЕСКО і входять в десятку найцінніших в Європі . Тут працює відомий винний підвал і відомий завод «Леанка», півтора кілометра погребів з 5 підземними "вулицями" знаходяться в Середнянській горі, під руїнами середньовічного замку, побудованого ченцями - тамплієрами в ХII столітті. Історія замку сповнена історичними подіями та оповита легендами. Підвали спершу мали оборонне призначення. Пізніше виявилося, що туф - вулканічна порода з якої складається гора, - забезпечує ідеальні умови для дозрівання і зберігання вин. Особливо дивують старовинні підвали, в яких зберігають і виробляють легендарні вина «Троянда Закарпаття», «Гроно Закарпаття», «Ізабелла», «Середнянське», «Берегівське».
Повернення до готелю, вечеря.
4 День.
Сніданок.
Наша подорож продовжується зі знайомством зі знаменитим та величним замком Закарпаття, ми їдемо в «Паланок». Цей палац чудово зберіг свідчення могутності Священної Римської імперії в цілому і Угорщини зокрема.
Мукачівській замок, пережив довгу і славну військову історію, встиг побувати і під угорською, і під австрійської, і, врешті-решт, під українською владою, а в наш час пережив глобальну реконструкцію. Завдяки чому сьогодні блищить у всій своїй красі на вершині 86-метрового пагорба. У замку Паланок відкрито цікавий історичний музей, а зі скульптурою у внутрішньому дворі цитаделі пов'язано найцікавіше повір'я.
Нашу подорож продовжить відвідини оздоровчо - рекреаційний комплексу «Косино», побудований на місці зони відпочинку «Шошто - Термал» з гарячими джерелами термальних вод. По свердловині глибиною 1190 метрів піднімаються вода і потрапляє в басейн при температурі 41 градус. Всі басейни обладнані фонтанами і підводними гейзерами. Працює «Ванна Кнайпа» для ніг. На території комплексу є прісний басейн з аквабаром і музичним супроводом виконаний в мексиканському стилі та дитячий басейн.
Відвідувачам комплексу «Косино» пропонується вибір різних саун на будь-який смак. Також є кафе де ви можете перекусити.
Увага! Якщо до цього часу зацвіте Долина нарцисів - екскурсія в урочище Кіреші.
Далі наша екскурсія триває на галявину нарцисів в урочищі Кереші, околиці м.Хуст. Унікальність Долини нарцисів полягає в тому, що вона знаходиться не в горах, а на рівнині, що само по собі незвично для цієї квітки. Це єдине місце в світі, де нарциси цвітуть на висоті 180 метрів над рівнем моря. У всьому світі є всього кілька місць меншої площі. Побачене точно Вам сподобається бо, така краса окриляє.
В випадку якщо до цього часу Долина нарцисів не зацвітае пропонуємо пішохідну екскурсію по м.Мукачево.
В центрі розташована пішохідна зона: затишний бульвар, площа з міською ратушею кольору морської хвилі. Ратуша була побудована тільки в 1906 році, але над площею також височить Кафедральний костел Святого Мартина - покровителя міста. Поруч з ним знаходиться готична каплиця Святого Йосипа, прикрашена середньовічними розписами. На самій площі можна побачити пам'ятник святим Кирилу і Мефодію - тим відмінним хлопцям, що створили для нас кирилицю. Сфотографуватися з пам'ятником сажотруса, послухати цікаві історії, нарешті, відчути себе в маленькій затишній української Європі. Все це можливо в Мукачево.
Їдемо в Етно-корчму «Закарпатський креденс». Тут Ви не тільки спробуємо смачну їжу, а будите співати і танцювати під запальну музику. Етно-корчма Закарпатський креденс є унікальним рестораном в етнічному сільському закарпатському стилі. Це стосується і інтер'єру, і традиційних закарпатських страв. Всередині гостей оточує колоритна обстановка. На стінах фотографії. Піч знаходиться прямо в залі і можна спостерігати як в ній готуються страви.
Повернення до готелю.
5 День.
Сніданок.
Наша екскурсія починається з неймовірно цікавого місця, одного з найбільших в Європі і єдиного в Україні реабілітаційного центра для бурих ведмедів. Центр відкритий на території Національного природного парку «Синевир» в грудні 2011 року, та займає площу 12 гектарів. Історії більшості клишоногих жителів вражає тим, наскільки жорстоким може бути людина у відносинах з тваринами.
По дорозі на о. Синевир ми зупинимося в колоритній «Колибі», де замовимо обід. Поки готуються наші замовлення, ми з вами вирушимо на одну з найкрасивіших пам'яток Закарпаття, Національний природний парк - Синевир. Синевирське озеро - найбільше озеро Закарпаття, яке утворилося 10 тисяч років тому на висоті 989 метрів над рівнем моря. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат.
Обід в колибі. (Факультативу)
Після того як ми підкріпилися, наша екскурсія триває і ми відвідаємо не менше захоплюючий і зачаровує водоспад «Шипот» - один з найвеличніших і найкрасивіших водоспадів Закарпаття.
На околиці мальовничого закарпатського села Пилипець серед могутніх гір і лісів знаходиться один з найкрасивіших і повноводних водоспадів нашої країни - водоспад під назвою Шипот. Свою назву це справжнє диво природи отримало, завдяки гучному шуму, видали чув, як шепіт. Він утворений річкою Пилипець, в народі званої Плошанка. Шипіт зачаровує своїми мальовничими пейзажами. Вода тут стікає з Боржавських полонин і подає красивими каскадами з 14-метрової висоти.
Повернення до готелю, вечеря. Виселення з номерів.
Виїзд в Полтаву 18.00
8.00 - 10.00 прибуття в Полтаву (орієнтовно)
Вартість туру на 1 люд. : 2650грн.
В вартість включено:
- Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
- Проживання в готели (3 ночі, всі номери зі зручностіми);
- Харчування (3 сніданки, 3 вечері)
- Супровід груповода;
- Робота екскурсоводів;
- Групова страховка